Cihazsız Kodlama

Algoritma yapısına başlangıç niteliğinde olan bu eğitimde, çocuklar çeşitli kart oyunları ve fiziksel etkinliklerle kodlamayı sıfırdan öğrenmeye başlıyor. 

Eğitsel Online Uygulamalar

Tüm dünyada, erken yaş teknoloji eğitimlerinde kullanılan çeşitli online uygulamaları ile, çocuklar dijital dünyayı en etkili araçlarla öğreniyor.

Algoritma Temelli Kodlama

Algoritma temelli kodlama ile çocuğunuzun algoritma kurma, analitik düşünme ve problem çözme yetisini artırmasını sağlıyoruz.

Lego Wedo 2.0 ile Robotik uygulamalar

6 yaş çocuk gruplarından başlayarak uygulanabilecek Lego Wedo 2.0 eğitim setleri başlangıç robotik eğitimleri için önemli bir yer tutuyor. Set içeriğinde bulunan lego parçalarını, kodlama aracılığı ile çocuklar hayallerindeki robotu yapmak için kullanıyor

Lego Mindstorms ile Robotik uygulamalar

Öğrenciler için kodlamayı ve robot yapmayı eğlenceli hale getiren Lego Mindstorms “tak çıkar parçaları” sensör, motor ve  kontrol ünitesi ile programlanabilir hale getirerek çocuğunuzun mühendislik çalışmalarını çok basit bir şekilde yapabilir hale gelmesini sağlıyor.

Oyun Tasarımı ve Programlama

Hangi çocuk kendi oyununu yaratmayı hayal etmez ki? İlgili eğitimlerle, çocuğunuz kendi oyununu tasarlayıp, programlama konusunda büyük bir adım atıyor.

Arduino Proje Geliştirme

Çocuğunuz, Arduino ile profesyonel kodlama ve robotiği öğrenmeye başlayıp geleceğin teknolojilerini yaratmaya bir adım daha yaklaşırken; eğitim döneminde üreteceği proje ile, geleceğine vazgeçilmez bir ödül ekliyor.