Yabancı Dil Kursu

Dünya çapında sertifikalara sahip, alanında etkin öğretme deneyimine sahip Türk ve Yabancı öğretmenlerden oluşan kadromuzla 6-14 yaş arası çocuklara “Kolej İngilizcesi Programı sunuyoruz..

Başlangıç Tarihi:
21 Eylül 2019
Bitiş Tarihi:
21 Haziran 2020

  • Kolej İngilizcesi Programı

  • Uluslararası Sertifikalar

  • Türk ve Yabancı Öğretmenler

  • İnteraktif Uygulamalar

  • Speaking Club

  • Role Playing ve Drama

Dünyanın En Saygın Yayınları Öncü’de

Öncü’de Cambridge ve Oxford gibi İngilizce eğitimi konusunda lider kuruluşların yayınlarıyla gerçekleşen eğitimler sayesinde, çocuğunuz ingilizceyi en etkin ve doğru kaynaktan öğrenir.

Kolej İngilizcesi

Her çocuğun iyi bir eğitime eşit şartlarda erişim şansı olması gerektiğine inanıyoruz. Okuldaki ingilizce derslerinin yanı sıra, Öncü Yabancı Dil Kursu’nun mükemmelleştirilmiş “Kolej İngilizcesi Programı” ile, dünyanın konuştuğu dili en verimli ve doğru yoldan öğrenmesini sağlıyoruz.

Uluslararası Sertifikalar

Dünyada İngilizce eğitimi konusunda en saygın kurumlar olarak anılan Cambridge ve Oxford’un sertifika programlarına, Öncü Yabancı Dil Kursu aracılığı ile katılabilir, çocuğunuzun geleceğine hayat boyu taşıyacağı bir ödül katabilirsiniz.

Türk ve Yabancı
Öğretmenler

Kurs dönemi boyunca, Türkçe bilmeyen bir öğretmen ile bir arada olmak çocuğunuzun İngilizceyi yalnızca ezber bilgilerle değil, yaşayarak öğrenmesini sağlar. Etkili öğrenme ancak böyle bir ortamda gerçekleşebilir.

İnteraktif Uygulamalar

Kurs dönemi boyunca, mümkün olan tüm araçlarla eğitim sürecini desteklemek en önemli önceliğimiz. Akıllı tahtalar, videolar ve interaktif oyunlar ile çocuğunuzun dil eğitimini hem eğlenceli hem verimli hale getiriyoruz.

Speaking Club

Kurs dönemi boyunca, İngilizce konuşma yetisini her zaman yükselen bir ivmede tutmak için oluşturduğumuz “Speaking Club” ile, size yalnızca çocuğunuzun dil konusundaki gelişimini keyifle izlemek kalıyor.

Role Playing ve Drama

“İngilizceyi yaşayarak öğrenmek” şüphesiz en etkili yol, çocuğunuz bir hikayenin içinde yer alan karakteri üstlendiğinde, İngilizceyi de o karakterle birlikte yaşayarak öğrenecek.